Neden Limonyum?


Statice nam-ı diğer Limonyum çiçeğini yıllar önce görür görmez aramızda  bir bağ oluştu...Deniz lavantası olarak da bilinen bu çiçek olağanüstü bir bahçe bitkisidir ve kuruduğunda yaklaşık 2 yıl aynı formunu ve rengini koruyarak gözünüzün önünde güzelliğini sergilemeye devam eder. Kuruduğunda yaprakları sanki kağıt gibi bir dokuya sahip olduğundan aslında canlı çiçek olan Limonyum bu özelliği ile aynı zamanda kuru çiçek olarak da kullanılmaktadır.

Farklı renk seçenekleri ve türleri, anlamları olduğunu keşfettikçe Limonyum'a olan hayranlığımız artarak markamıza hayat veren ilham kaynağımız oldu böylelikle...

 

 Nasıl Yapıyoruz?


Doğadan esinlenerek evlerinize ve iş yerlerinize ruhunuzu doyuracak düzenlemeler yapıyoruz...Kimi zaman evinizde yada iş yerinizde size ait olan belki de geçmişten büyüklerinizden hatıra olarak sakladığınız vazolarınıza, belki bir cezve ya da kim bilir bir tabloya uzun süre dayanıklı çiçekler ile düzenlemeler yapıp size sunuyoruz. Böylelikle bu vazgeçemediğiniz parçalarınıza yenilik katmış oluyoruz. Dilerseniz özel mermer, bakır ve hasır ürünlerimizden de seçim yapabilirsiniz. Hem kendinizi hem sevdiklerinizi çiçeksiz bırakmayın:)

 

 Neler Yapıyoruz?


Her mevsime uygun canlı ve tercihen yerli çiçekler ile birlikte özel işlemden geçirilerek şoklanmış stabilize çiçekleri bir arada kullanarak, farklı materyallerden oluşan koleksiyonumuzdan seçeceğiniz ürünlere düzenlemeler yapıyoruz.

Özel tasarımlar, buketler, saksı çiçekleri, minimal bahçe sukulent düzenlemeleri yapmaktan keyif aldıklarımız olmakla birlikte düğün ve davet çiçekleri hazırlamak en özendiğimiz işlerdendir...

Doğanın içinde düzenleyeceğimiz bol sürprizli atölye çalışmalarımız da çok yakında başlayacak...

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR